Пријава за имунизацију

Термини пријема родитеља

Учитељ / Учитељица Прва смена Друга смена
Бенони Букур
Понедељак 11:00 - 11:45
Понедељак 15:40 - 16:25
Нада Шакић
Четвртак 8:20 - 9:05
Четвртак 13:50 - 14:35
Слађана Слепчевић
Уторак 11:00 - 11:45
Уторак 13:50 - 14:35
Петар Давидовић
Понедељак 11:00 - 11:45
Понедељак 15:40 - 16:25
Јон Ивашку
Уторак 11:00 - 11:45
Уторак 12:30 - 13:00
Јелена Анћуфејев
Понедељак 9:20 - 10:05
Понедељак 14:50 - 15:35
Паулина Кркобабић
Понедељак 9:20 - 10:05
Понедељак 14:50 - 15:35
Елена Пенца
Уторак 9:20 - 10:05
Уторак 14:50 - 15:35
Љубица Павловић
Понедељак 9:20 - 10:05
Четвртак 13:00 - 13:30
Славица Станојевић
Понедељак 8:20 - 9:05
Понедељак 13:50 - 14:35
Марина Димитрије
Уторак 8:20 - 9:05
Уторак 13:50 - 14:35
Наставник / Наставница Прва смена Друга смена
Бранка Вуковић
Понедељак 9:00 - 9:30
Четвртак 14:50 - 15:35
Вероника Стамена
Среда 11:50 - 12:35
Уторак 15:40 - 16:25
Ливиус Смољан
Четвртак 10:10 - 10:55
Петак 16:30 - 17:15
Катарина Васиљевић
Понедељак 10:10 - 10:55
Петак 14:45 - 15:30
Даниел Мунћан
Петак 9:05 - 9:50
Уторак 17:20 - 18:00
Борис Ђурђев
Уторак 8:20 - 9:05
Понедељак 16:30 - 17:15
Миланка Слијепчевић
Уторак 9:05 - 9:50
Уторак 14:30 - 15:15
Петар Бокшан
Среда 8:30 - 9:15
Среда 14:50 - 15:35
Славољуб Радосављевић
Четвртак 10:10 - 10:55
Уторак 15:40 - 16:25
Славка Париповић
Петак 12:30 - 13:00
Петак 12:30 - 13:00
Габријела Човић
Четвртак 11:00 - 11:45
Уторак 12:00 - 12:45
Александра Стојковић
Понедељак 8:15 - 9:05
Понедељак 14:50 - 15:35
Лери Менгер
Четвртак 8:20 - 9:05
Среда 13:50 - 14:35
Мариора Скумпија
Уторак 11:50 - 12:35
Понедељак 14:50 - 15:35
Фируца Блаж
Понедељак 11:00 - 11:45
Понедељак 13:50 - 14:35
Адриан Јерина
Уторак 9:15 - 10:00
Понедељак 11:00 - 11:45
Трифу Кета
Среда 9:05 - 9:50
Среда 15:40 - 16:25
Оливера Иану
Петак 11:50 - 12:35
Петак 14:50 - 15:35
Гордана Ђурић
Среда 10:55 - 11:30
Среда 12:00 - 12:45
Мирјана Лазић
Понедељак 10:10 - 10:55
Среда 13:50 - 14:35
Радмила Гајић
Четвртак 9:05 - 9:50
Четвртак 14:50 - 15:35
Светлана Ланшчек
Среда 9:05 - 9:50
Среда 14:50 - 15:35
Маринел Чолока
Уторак 9:05 - 9:55
Уторак 14:50 - 15:35
Илуца Панчован
Петак 10:10 - 10:55
Уторак 18:10 - 18:55
Жанета Мурешан
Среда 11:50 - 12:35
Среда 14:50 - 15:35
Диана Жалба Агадишан
Уторак 10:10 - 10:55
Уторак 16:30 - 17:15
Иво Торбица
Четвртак 9:05 - 9:50
Четвртак 13:50 - 14:35
Александар Врбљанац
Уторак 12:40 - 13:25
Понедељак 15:40 - 16:25
Емануел Тапалага
Среда 12:30 - 13:00
Среда 12:30 - 13:00